Wielki sukces Naprzód Świbie. Klub pozyskał 24 tysiące złotych na nową inwestycję
Wielki sukces Naprzód Świbie. Klub pozyskał 24 tysiące złotych na nową inwestycję.
Naprzód Świbie ma powody do ogromnej radości. Do siedziby klubu dotarła informacja o zdobyciu dofinansowania w ramach 8. edycji programu „Wzmocnij Swoje Otoczenie”.
Naprzód Świbie znalazł się w gronie laureatów programu organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Dzięki przyznanemu grantowi w wysokości 24 tysięcy złotych oraz współpracy z wieloletnim partnerem Begolden, na terenie „Kęp Noł” powstanie magazyn energii.
To inwestycja, która ma poprawić funkcjonowanie obiektu i stworzyć nowe możliwości dla klubu oraz lokalnej społeczności. Działacze nie kryją wdzięczności za okazane wsparcie i zaufanie.
W klubie nie brakuje też humoru. Jak podkreślają przedstawiciele Naprzód Świbie, być może nowa inwestycja sprawi, że piłkarze będą mieli jeszcze więcej energii do walki o kolejne zwycięstwa i upragniony awans do A-klasy. Nasza gmina się rozwija, a lokalne organizacje sportowe potrafią skutecznie sięgać po środki zewnętrzne i rozwijać swoją działalność z korzyścią dla mieszkańców.
- Gospodarka odpadami
- Portal informacyjny Rady Gminy
- Program Czyste Powietrze
- System informacji przestrzennej
- Zgłoszenia przypadków naruszenia przepisów z zakresu ochrony środowiska
- Orlik Wielowieś
- Oferty inwestycyjne
- Jakość powietrza
- Rozkład jazdy ZTM
- System monitoringu suszy rolniczej, ostrzeżenia meteorologiczne, pozostałe
- Nieodpłatna pomoc prawna
- Obywatel.gov.pl
- Informator o telefonach zaufania
- Zasady i procedury postępowania w przypadku różnych zagrożeń
- Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych - dokumenty
- Zgłaszanie uwag co do funkcjonowania Elektrowni Wiatrowych





