Punkt mobilny obsługi świadczeniobiorców NFZ
12-08-2025 08:17

uprzejmie informuję, że 20 sierpnia 2025 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w siedzibie naszego Oddziału dostępny będzie punkt mobilny obsługi świadczeniobiorców NFZ.
W tym dniu będzie możliwość:
- założenia karty EKUZ,
- otrzymania skierowania w ramach profilaktyki 40+
- otrzymania karty diagnostyki i leczenia onkologicznego (DILO).
Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do udziału w tym wydarzeniu.
- Gospodarka odpadami
- Portal informacyjny Rady Gminy
- Program Czyste Powietrze
- System informacji przestrzennej
- Zgłoszenia przypadków naruszenia przepisów z zakresu ochrony środowiska
- Orlik Wielowieś
- Oferty inwestycyjne
- Jakość powietrza
- Rozkład jazdy ZTM
- System monitoringu suszy rolniczej, ostrzeżenia meteorologiczne, pozostałe
- Nieodpłatna pomoc prawna
- Obywatel.gov.pl
- Informator o telefonach zaufania
- Zasady i procedury postępowania w przypadku różnych zagrożeń
- Zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych - dokumenty
- Zgłaszanie uwag co do funkcjonowania Elektrowni Wiatrowych





