W trzy sierpniowe soboty zostały rozegrane zawody z cyklu „Mistrz Piłki”. Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach z piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki oraz koszykówki.
Klasyfikacja końcowa:
1. Gaida Ramona
2. Gaida Konrad
3. Cuber Szymon, Dańko Łukasz

Poszczególne zawody:

W sobotę 04.08.2018 zostały rozegrane zawody pn. „Mistrz Piłki Nożnej”. Rywalizacja odbywała się indywidualnie. W każdej konkurencji zwycięzca otrzymywał 3pkt., kolejny 2 pkt., ostatni 1 pkt.
KONKURENCJE:
a) Traf w poprzeczkę - były trzy różnie punktowane strefy:
    * linia pola karnego - 5 pkt.
    * ¼ boiska - 10pkt.
    * linia połowy boiska - 15 pkt.
    uczestnicy, mając pięć prób sami wybierali, z którego miejsca będą uderzać piłkę
b) Żonglerka głową - podbijanie piłki głową, sumowano wynik z dwóch prób
c) Turbokozak z miejsca - bramka miała różnie oznakowane strefy:
    * strzał do bramki - 1 pkt.
    * słupek - 2 pkt.
    * pachołki ustawione 30cm. od słupków - 5 pkt.
    * poprzeczka - 10 pkt.
    * koszulka zawieszona na środku poprzeczki - 15 pkt.
      sumowano wynik z pięciu uderzeń z punktu rzutu karnego
d) Żonglerka stopą słabszą - podbijanie tylko stopą słabszą, sumowano wynik z dwóch prób
e) Uderzenie bliżej celu - Stojąc na linii pola bramkowego, celem było uderzenie piłki, aby
     zatrzymała się na linii pola karnego. Sumowano odległość od celu z trzech prób
f) Żonglerka stopą dominującą - podbijanie tylko stopą dominującą, sumowano wynik z dwóch prób
g) Turbokozak – bramka miała różnie oznakowane strefy:
    * strzał do bramki - 1 pkt.
    * słupek - 2 pkt.
    * pachołki ustawione 20cm. od słupków - 5 pkt.
    * poprzeczka - 10 pkt.
    * koszulka zawieszona na środku poprzeczki - 15 pkt.
      uczestnicy na linii pola karnego wykonywali 5 obrotów po czym podchodzili do piłki                                                 
      ustawionej na punkcie rzutu karnego i uderzali do celu, sumowano wynik z trzech  prób
Zajęte miejsca:
1. Gaida Konrad
2. Gaida Ramona
3. Dańko Łukasz

W sobotę 18.08.2018 zostały rozegrane zawody pn. „Mistrz Piłki Ręcznej”. Rywalizacja odbywała się indywidualnie. W każdej konkurencji zwycięzca otrzymywał 3pkt., kolejny 2 pkt., ostatni 1 pkt.
KONKURENCJE:
a) Rzuty do celu z miejsca - na bramce była zawieszona mata:
    * dziury w macie - 5 pkt.
    * pole między matą, a słupkami - 2 pkt.
    * mata - 1 pkt
     sumowano wyniki z trzech rzutów ręką prawą oraz lewą z odległości 6,5 oraz 4 metrów
b) Kozłowanie po prostej - ręką dominującą
c) Kozłowanie po prostej - ręką słabszą
d) Rzuty do celu po kozłowaniu -  na bramce była zawieszona mata:
    * dziury w macie - 5 pkt.
    * pole między matą, a słupkami - 2 pkt.
    * mata - 1 pkt.
     sumowano wyniki z pięciu rzutów ręką dominującą z odległości 5 metrów
e) Kozłowanie slalomem - ręką dominującą
f) Kozłowanie slalomem - ręką słabszą
g) Rzuty do bramki
    * rzut bezpośredni - 2 pkt.
    * rzut po koźle - 1 pkt
    sumowano wyniki z pięciu rzutów ręką dominującą z odległości 11 metrów
h) Kozłowanie ze zmianą pozycji – Kozłując przejście ze stania do siadu i następnie do leżenia oraz powrót do stania.
Zajęte miejsca:
1. Gaida Ramona
2. Gaida Konrad
3. Cuber Szymon

W sobotę 25.08.2018 zostały rozegrane zawody pn. „Mistrz Siatkówki i Koszykówki”. Rywalizacja odbywała się indywidualnie.
KONKURENCJE:
SIATKÓWKA:
a) Odbicia sposobem górnych - sumowano wynik z dwóch prób
b) Odbicia sposobem dolnym - sumowano wynik z dwóch prób
c) Odbicia z Animatorem - odbicia dowolnym sposobem do Animatora, sumowano wynik z dwóch prób
KOSZYKÓWKA:
a) Kozłowanie slalomem - na dystansie 13 metrów
b) Rzuty do hula-hopa - sumowano wyniki z dwóch rzutów z odległości 2,3 oraz 4 metrów
c) Kozłowanie na czas - liczono ilość odbić piłki w ciągu 30sek. (w połowie czasu zmiana rąk)
Zajęte miejsca:
1. Gaida Ramona
2. Gaida Konrad

Animator prowadzący wszystkich zawodów: Sabina